Warsztaty "Ciepłownia Przyszłości – Odkryj Geotermię" w Zakopanem


Z ogromną przyjemnością informujemy o zakończeniu drugiej edycji warsztatów "Ciepłownia przyszłości – Odkryj Geotermię", które miały miejsce w dniach 11-13 marca 2024 roku, w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem. Celem tego wyjątkowego wydarzenia było zapewnienie kompleksowego wsparcia merytorycznego dla przedstawicieli samorządów, ciepłowni i spółek komunalnych zainteresowanych rozwijaniem projektów geotermalnych.

Wydarzenie to skupiło na sobie uwagę czołowych ekspertów z dziedziny geologii, wiertnictwa, a także przedstawicieli instytucji finansowych i organów regulacyjnych. Uczestnicy mieli niepowtarzalną szansę nie tylko na zgłębienie wiedzy o energii geotermalnej i jej wykorzystaniu, ale również na odkrycie możliwości finansowania takich inwestycji.

 

Wyjątkowa Lokalizacja i Program

Warsztaty odbyły się w Bachleda Hotel Kasprowy, który swą lokalizacją w samym sercu Zakopanego, zapewnił uczestnikom doskonałe warunki nie tylko do nauki, ale również do odkrywania bogatej kultury i historii tego regionu. Połączenie nauki z elementami kultury lokalnej stanowiło inspirujące tło dla tego edukacyjnego wydarzenia.

Program warsztatów został zaplanowany w sposób umożliwiający uczestnikom uzyskanie wszechstronnej wiedzy na temat kluczowych aspektów inwestycji geotermalnych. Warsztaty podzielone zostały na cztery główne moduły: geologia, wiertnictwo, ciepłownictwo, oraz aspekty prawne i finansowe, co pozwoliło uczestnikom na dogłębne zrozumienie każdego z tych obszarów.

 

Integracja i Networking

Kluczowym elementem warsztatów były również sesje networkingowe oraz inne okazje do integracji, takie jak uroczysta kolacja czy wspólne śniadania. Te momenty sprzyjały nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i wymianie doświadczeń, co jest niezbędne dla sukcesu przyszłych przedsięwzięć geotermalnych.

 

Podsumowanie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach, za ich zaangażowanie i wkład w tworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza oraz nowe kontakty będą cennym zasobem na drodze do realizacji innowacyjnych projektów geotermalnych, które będą przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju energetycznego w naszym kraju.

Z niecierpliwością wyczekujemy następnej edycji warsztatów. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące przyszłych wydarzeń.

AKTUALNOŚCI

DANE SPÓŁKI:
Geotermia Polska sp. z o.o.
KRS 0000812002
NIP 7010953633
REGON 384799008
SIEDZIBA SPÓŁKI:
ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa
ODDZIAŁ W RADOMIU:
Ul. 25 czerwca 68
26-610 Radom
ADRES DO KORESPONDENCJI:
Ul. 25 czerwca 68
26-610 Radom
Polityka prywatności  Geotermia Polska © 2022 – 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone